Můj milý deníčku, aneb zápisky u Chylovy

Neuvěřitelný příběh hrdiny bez bázně a Hany.


Už v tom zase lítám. Že já blbec si taky někdy nedám pokoj. Jako by mi nestačily mé dosavadní alimenty. Ale to ne, říct si prostě nedám. Jsem jen otrok svých nízkých pudů. Jen uvidím nějakou sukénku, už se měním v sexem pomatené zvíře. Právě jsem pohledem hltal svou novou oběť.
Kráčela po chodníku, necelé tři metry za svými mohutnými kozami. Bradavky jako štamprdlata, které vyzývavě propichovaly přiléhavou halenku, ihned vybudily moji chlípnou představivost. Při tom svůdném pohledu jsem si vzpomněl na obrázky hrocha z mojí oblíbené knížky. Byla to kniha Hrošík Richard a jeho panička. Richarda koupil své ženušce její manžel, aby jí nebylo smutno, zatím co se on vypravil na dlouhodobou kontrolu asijských nevěstinců. Panička se s Richardem opravdu nenudila, a to ani na nuda pláži. Hroch byl vychován k tomu, aby mohutným jazykem lízal svoji paničku a brzy v tom dosáhl opravdové dokonalosti. Jeho dlouhý, drsný jazyk byl pro tuto práci jako stvořený. Tehdy jsem poprvé zjistil, že ženy se od nás chlapců poněkud liší. Kupodivu měly některé časti těla zcela odlišné. Vždy před spaním jsem si prohlížel velmi názorné ilustrace, od kterých by se mohla poučit leckterá učebnice biologie. Můj spánek pak byl jeden erotický sen za druhým. Ráno jsem se probouzel zcela vyčerpaný. Knihu jsem mnohokrát důkladně prostudoval a hodně jsem se toho od hrocha naučil. Není proto divu, že na mě ženy při vrcholech své extáze často volaly: "Ty zvíře!"

Opustil jsem své představy a znovu vychutnával jsem pohled na pohupující se poprsí. Byl jsem tak vzrušen, že mi bezděky unikl výstřik, pardon výkřik: "To jsou ale špunty!" Tím jsem rozhodně nemyslel dva osmileté caparty, kteří za ní vesele poskakovali a rovněž podněcovali moji necudnou fantazii. Jejich bílé prdelky vesele svítily na slunci a lákaly ke zteči.
Dívka se zhoupla v bocích a rychle se ke mně otočila. V jejím pohledu jsem nečetl nic hezkého. Byly tam napsány věci, které zde bohužel nemohu reprodukovat, protože výrazy jako: "Kurva, píča ty vošouste zmrdanej, vo co ti de?", či "Co čumíš ty honibrku jeden!" se ve společnosti prostě nenosí. Chtěl jsem zachránit situaci a začal jsem si prohlížet špunty na kopačkách, které jsem dostal od své poslední matrace. Dívka se znechuceně ušklíbla a zprudka vypjala hruď. Její mléčné vaky udeřily a vyrazily dech stařečkovi, který, nic zlého netuše, nabízel bonbóny procházejícím školačkám. Děvčátka radostně přijímala cukrátka a bez známek ostychu staříkovi ukazovala své první chloupky.
Zatímco jsem se probíral z prodělaného šoku, zechcala mě doga, kterou si na špagátu vedla další sexbomba. Chtěl jsem paničce za chování psa pěkně vyčinit, ale pohled na ni mi v tom zabránil. Byla to opravdu pěkná panička, které by leckterá kurva mohla závidět. Představa divokého styku mi vehnala krev do hlavního orgánu a jen stěží jsem udržoval rovnováhu hlubokým záklonem. Proto jsem ihned použil svůj starý trik: "Slečno, vy máte ale pěkného pejska, mohu si vás pohladit?", řekl jsem a hned jsem se měl k dílu. Má ruka začala hbitě prozkoumávat kvality jejího těla. Dívka byla nečekaně krotká a jen co jsem jí brnknul na poštěvák, už mi na pozdrav dávala nohy kolem krku. To mě poněkud překvapilo, ale naštěstí jsem se z toho rychle vylízal.

Už z dáli jsem viděl další oběť, byla to pěkná šťavnatá třináctka. Jen mne mrzelo, že jí šel v patách statný strážník. Jistě už si představoval, jak nezletilé prakticky ukáže, jaké nebezpečí hrozí mladým dívenkám, když jdou samy po ulici. Sotva mě spatřil, zamračil se, neboť cítil nekalou konkurenci. Usmířil jsem si ho výrokem: "Vy máte ale pořádný pendrek, mohu si ho potěžkat?" Strážník zamumlal cosi o buzerantech a zmizel nadrženě ve křoví se svým psem. Poté byla cesta volná. Dívenka se mnou šla celkem ochotně k řece, kde jsme s ohledem na její věk dali třináct čísel a pak jsem ji pustil k vodě.
Nejsem pověrčivý, a tak jsem ten den uléhal s pocitem dobře vykonané práce. Před usnutím jsem si ještě zaskočil na nedaleký hřbitov, kde jsem navštívil některé své stálice. Jako obvykle příliš neprotestovaly, ale zdály se mi poněkud chladné. Před úplným usnutím jsem si jako obvykle trochu protrénoval svou ruku. Osvědčila se mi totiž stará pravda: "Kdo v noci nelení, tomu vždy zcepení".

Druhý den jsem vstával s úsměvem na rtech. Ještě jsem vzpomínal na erotický sen o návštěvě nudapláže. Sotva jsem se odlepil z postele. Dopřál jsem si ještě jednu poluci s dopomocí, a pak jsem vyrazil za dalším pohlavním dobrodružstvím. Chvíli jsem přemýšlel, kterým směrem dnes vyrazím. Pak jsem si uvědomil, že je neděle, a to rozhodlo. Dnes mají v nedalekém dětském letním táboře návštěvní dny. Už jsem se těšil, jak holčičkám ukážu svou oteklou navštívenku. Cestu jsem si ukrátil prozpěvováním oplzlých písniček. Při písni "Za tou naší garáží, Anča na mě doráží" jsem spatřil hajného, který právě za trest souložil důchodkyni Hamáčkovou, jelikož ji přistihl při lesním pychu. S výkřikem "Oko za oko, pich za pych" bral stařenu, až z ní třísky lítaly. Celou scénu s vypoulenýma očima sledoval jako jelen statný paroháč. Byl to Ferda Jelínek, jehož žena byla proslulá tím, že všem dávala zadarmo, jen doma vyžadovala za styk peníze. Vzhledem k jeho nízkým příjmům si doma vrznul jen jednou za měsíc, a tak se raději věnoval šmírování.
Scénka mě inspirovala a začal jsem hledat svou oblíbenou veverku Emilku. Doufal jsem, že ji opět nalákám na mé šištičky. Bohužel ji už měl v práci známý vlk Mrdák. Veverka sténala a prosila o milost, ale starý sadista ničeho nedbal a pokračoval dál v broušení. Chvíli jsem tam stál a s uznáním sledoval vlkovu brutální techniku. Ten starý lišák mě překvapil a ukázal mi několik dosud neznámých praktik. Udělal jsem si pár poznámek do svého notýsku. Pokoušel jsem se je doplnit i názornými schématy, ale ať jsem kreslil, jak jsem kreslil, vycházely mi jen samé kosočtverce. Asi nemám ten správný výtvarný talent.

Radši jsem pokračoval svou cestou a přidal jsem do kroku, abych byl v táboře včas. Děvčata se právě koupala v rybníce a hrála si se svými kachničkami. Již z dálky jsem dychtivě sledoval jejich dovádění a hledal jsem nejlepší cestu do hloučku. Obcházel jsem zarostlý břeh a rukou maně kontroloval své zarostlé ohanbí. V tom jsem v křoví zahlédl bělounkou zadničku a ani chvilku jsem neváhal. Když jsem do ní vnikl, trochu mne rozladilo, že se jedná o mého syna Bedřicha, který se svými kumpány tajně pozoroval rozdováděná děvčata. Jen co kachničky zmizely pod vodou, chlapci vyrazili. Vystřelil jsem rovněž rychle vpřed abych nic nepromeškal. Jedna blána nezůstala celá - praskaly, až mi uši zaléhaly. Chlapci se sice snažili, ale přesto jsem stihl obsloužit dřív než oni všechny dívky kromě jediné, která nečekaně vykřikla: "Piky piky na hlavu, já na grupáč nehraju." Ani jsem se jí příliš nedivil, byla to přeci jen teprve začínající kurvička a z mého masivního kladiva měla veliký strach. Mladí erotomani se museli spokojit s použitým zbožím. Dívkám se ale druhé kolo velmi líbilo, a tak byli všichni spokojeni. Některé chlapce však upotřebené dívky nelákaly a raději se shromáždili kolem mne a s nefalšovaným obdivem si prohlíželi můj lamač dívčích srdcí, na kterém se ještě rozlévaly milostné šťávy. Nakonec nezůstalo jen u obdivu, neboť mě s výkřikem "Ty starý prase!" několikrát vykouřili, aby si aspoň trochu užili poševního sekretu. Paradoxně tak slízli všechnu smetanu.

V dobrém rozmaru jsem vyrazil za dalším erotickým dobrodružstvím na plovárnu. Jelikož jsem již měl ptáka silně opuchlého, budil jsem všeobecný zájem. Plavčíka můj příchod evidentně nepotěšil, neboť do mého příchodu byl hlavní postavou plovárny on. Ženy jej po očku sledovaly a on nenápadně předváděl své přednosti. Když uviděl, že žádostivé pohledy přítomných dam se soustřeďují výhradně na můj praskající poklopec, požádal mě, zda bych nezkontroloval dívčí sprchy, zdali děvčata nedělají neplechu a zda po sprchování správně zavírají vodu. Často prý tam mívají hrozně nacákáno. Jeho návrh jsem přijal s nadšením, neboť to mám ve sprše docela rád a nějaké pěkně vyvinuté plavkyni bych tam rád nacákal sám. Plný elánu jsem vyrazil do sprch. Mohutným úderem svého pyje jsem rozrazil dveře. Ženy a dívky začaly pištět. Já jsem však nezaváhal a pustil jsem se rychle do práce. Brzy jsem zjednal pořádek. Počáteční výkřiky překvapení se brzy změnily ve slastné vzdechy rozkoše. S pocitem vítězství jsem vyšel ven. Plavčík si již opět hrál na krále bazénu. Právě učil plavat jednu docela pěknou prsařku. Pevně ji držel za kozy a nutil jí dělat tempa. Vyčkal jsem na okamžik, kdy plavkyně roztáhla nohy a než stačila dokončit tempo, byla již nadlehčována mým plovákem. Dívka začala divoce sténat rozkoší. Plavčík se otočil a spatřil, že mu przním jeho favoritku. Šíleně zařval a vrhl se na mě. Ale to neměl dělat, neboť jeho svěřenkyně ztratila v předu oporu a začala se topit. Brzy toho měla plné plavky a pod jejich tíhou šla ke dnu. Rozzuřený plavčík mě nechal být a jal se zachraňovat svou svěřenkyni. Vytáhl jí na břeh a rozrajcován její ztuhlostí jí pak francouzským způsobem začal dávat umělé dýchání z pyje do úst. Dívce se to viditelně líbilo, a tak plavčík při záchraně začal používat i masáž přirození. Využil jsem toho, že byl plavčík zaneprázdněn a jal jsem se laškovat s přítomnými paničkami. Ženy se přes protesty svých manželů a milenců vzorně řadily do fronty, kde každá netrpělivě vyčkávala na své ukojení. Jedna za druhou sjížděly po skluzavce a s široce roztaženýma nohama se radostně napichovaly na mé torpédo. Měl jsem z toho davu trochu strach, ale můj Bivoj si se všemi hravě poradil. Konečně jsem poznal soulož s pořádným přírazem.

Když jsem byl se svou prací hotov, zabalil jsem si plavky, ručník a poslední kartón šprcek a měl jsem se k odchodu. Cestou k východu jsem ovšem narazil na zdejší dívčí plavecký oddíl, který se tu pod vedením známé švédské trenérky Kundhildy Omrdssonové připravoval na mistrovství republiky. Poněvadž znaly mou sportovní povahu, požádaly mne, jestli si s nimi nechci dát polohový závod. Souhlasil jsem, s tím že si vyhrazuji drobnou změnu pravidel.
Co vám budu povídat, děvčata se měla opravdu k světu. Jedna šukala zepředu, druhá zezadu, třetí mě parádně přeblafla, čtvrtá mě zmasírovala svými kulatými kozami, a pak už to šlo ráz na ráz. Promrdali jsme celou Kámasútru dřív než bys řekl 69. Jedna poloha střídala druhou, jak to má ve správném polohovém závodě být. Nejvíce jsem však ocenil, že pro dosažení co nejlepších časů na mne děvčata naskakovala ze startovacího můstku. Nakonec o bradavky vyhrála zahraniční trenérka, která měla přeci jen nejvíce zkušeností. Dovedla totiž mrdat za dvě, takže jsme spolu ve dvou v pohodě zvládli švédskou trojku. Navíc si u toho do rytmu tleskala, a tak jsem si s ní zašukal kvapík. Mám opravdu rád, když se pohlavní styk pojme trochu sportovněji, takové to nemastné neslané šoustání většiny dnešních paniček člověka jen otráví. Většinou jen trapně leží a čumí do stropu. Člověk aby všechno oddřel sám.

Další úspěšný den chýlil ke konci a já byl příjemně utahán, takže jsem se rozhodl věnovat trochu kultuře. Měl jsem štěstí. V letním kině zrovna dávali erotický thriller z prostředí dívčího internátu - "Jak krtek ke kalhotkám přišel". Film mě záhy tak rozpálil, že mě začaly svrbět ruce. Jelikož jsem čirou náhodou seděl mezi dvěma fešnými důchodkyněmi, neodolal jsem. Mé prsty zajely pod jejich sukénky. Brzy jsem narazil na jejich chlupaté, pravda již trochu seschlé, medvídky. Chvilku jsem laškoval s jejich pošťáky a pak jsem vnikl dovnitř. Každé jsem svými prsty vykouzlil mohutný orgasmus. Film skončil a já si labužnicky oblízl všech deset. To mě tak uspokojilo, že jsem ani nezašel na hřbitov. Před usnutím jsem si v duchu promítal nejzdařilejší scény dnešního dne. K ránu jsem spokojeně usnul v důkladně promáčené postýlce.

Den začal krásně. Zavolala mi moje sestřenice Gábinka a po telefonu mně ho důkladně vykouřila. Bylo znát, že má hodně zkušeností a to i přesto, že je doposud žákyní třetí třídy. Chtěl jsem ještě jednou, ale Gábinka odmítla se slovy, že musí do školy za Pepíčkem. Vybuzen a neukojen jsem se vydal na pravidelnou ranní vycházku. 
Bylo parno. Ženy se leskly potem a z mezinoží se jim kouřilo. V mé hlavě se mi vybavila vzpomínka na známou "sekretářku" Janičku. Ta mně vždy nechávala čichat ke svým poševním sekretem řádně provlhlým kalhotkám. Po fetování jsem pak vždy musel důkladně vylízat její skulinku. Musím za ní, dnes budou její pysky obzvláště zapařené. Zatímco jsem se v duchu obíral lákavou představou, udělal jsem největší chybu svého života.

Prošla kolem mě nestoudně ošklivá žena. Byl jsem tak zaujat představou výtokem nacucaných kalkotek, že jsem jí nevěnoval žádnou pozornost. A to byla chyba. Byla to totiž starostka, všem mužům ve městě známá pod přezdívkou "Neúnavná hybrida". Její pohlavní rokle byla k neukojení. Každý den se nechávala přeříznout od stovky chlapů, a stejně jí to nestačilo. Moje přehlédnutí považovala za osobní urážku. Vytáhla mobil, zavolala do léčebny a označila mě za sexuálně nenormálního. Primář Kolík, její nejoblíbenější milenec, prohlásil, že se o mě postará a domluvil si s tou starostovskou kundou rande na večer. O tom všem jsem já bohužel neměl tušení.
S hlavou plnou sprosťáren jsem si to mířil ke své Janičce. Byl jsem již skoro u dveří, když vedle mě zastavila bílá dodávka. Vystoupil z ní roztomiloučký páníček v růžovém prádélku a nabízel mi dojemné fotečky důchodců souložících s malými zvířátky. Zatímco jsem se kochal pohledem na nevšední obrázky, připlížil se ke mě zezadu jeho kolega a udeřil mě obrovským robertkem mezi nohy. Úder byl tak bolestivý, že jsem pozbyl vědomí. Naložili mě do dodávky a odvezli mě do ústavu. Během cesty však nelenili, zastavili v lese a ukojili své nízké pudy. Oba roztomilí broučkové do mého zadečku strkali své klacíčky jako o život. Začal jsem to počítat, ale při osmistém šedesátém sedmém čísle jsem znuděně usnul.

Probudil jsem se v sexuologické léčebně doktora Chylovy, který ji založil již za dob Sigmunda Freuda. V současné době zde vládl již zmiňovaný primář Kolík. Ten se rozhodl, že mi sex navždy znechutí. Jak ještě uvidíte, mělo osazenstvo léčebny na způsob mé léčby zcela jiný názor. Součástí mé zatím neúspěšné terapie je i vedení tohoto deníčku.

Hned první den začal pěkně. Přišla sestřička a řekla, že musí změřit teplotu. Sklepala teploměr, vykasala si sukénku a teploměr zručně zavedla do své broskvičky. Pak s ním začala pravidelně pohybovat. Jen tak jedním okem jsem se podíval zda už má správnou vaginální teplotu. Teploměr ukazoval 54 °C. Usoudil jsem, že už je pořádně rozehřátá a pustil jsem se do akce. Rychle jsem vyměnil teploměr za můj osobní měřák. Mé čidlo okamžitě potvrdilo můj předchozí odhad. Byla skutečně rozpálená. Bylo to jako bych svůj utahovák vrazil do vyhřáté pece. Sestřička byla s mou náhradou teploměru velice spokojena. Vrtěla se na mém stožáru jako nezbedné kůzle. Nakonec došlo k protržení přehrady, to se sestřička třikrát udělala. Teklo to zní jak ze staré pračky. Její nektar lásky zaplnil pokoj do výše jednoho a půl metru. Sestřičce, která se během měření teploty dostala pode mne, hrozilo utopení ve vlastní šťávě. Bohudík se gejzír v poslední chvíli uklidnil. Naštěstí byl v pokoji sanitární odpad. Během čtvrt hodiny byl příliv odveden neznámo kam. Pak jen stačilo ostříkat vykachlíkovaný pokoj vodou z vodovodu. Úklid byl dokonalý, takže nikdo nezjistil, že zde málem došlo k sexuální katastrofě.

Druhý den za mnou sestřička opět přišla, byla však ještě zcela vyčerpána včerejšími orgiemi, a tak k nové sexuální atletice nedošlo. Byl jsem však jejím zjevem tak nadržen, že jsem nemohl usnout. Slitovala se nade mnou a abych lépe usnul, chytla mě za moje vztyčené přirození a za stálého pohybu rukou mi začala vykládat pohádku. Bylo to známé vyprávění O Budulínkovi, ale v této podobě jsem ho neznal.

Stařečkovi a babičce se po dlouhém snažení v osmdesáti šesti letech narodil syn Budulínek. Již hned po narození byl jeho pyj o pět centimetrů delší než byl on sám. Dědeček nevydržel pohled na takového chlapáka a závistí natáhl brka. Babička však ztráty dědečka nelitovala, neboť tu byl synek, který dědka stonásobně nahradil. Budulínek rostl jako z plodové vody a babička byla čím dál spokojenější. Brzy ale nastaly komplikace, nasytit věčně hladového synka bylo stále náročnější. Budulínek toho spořádal víc než leckterý neotesánek. Babičce nestačil její důchod, a tak se synek musel vydat do světa za obživou. Brzy zjistil, že vydělat velké peníze není pro něho žádný problém. Postavil se vždy k dětskému hřišti a nabízel malým děvčátkům, že je povozí na ocásku. Když dívenky uviděly jeho mohutný pyj, rády sáhly do portmonek, kde měly peníze za své hanbaté obrázky, které prodávaly spolužákům. Jízda na kládě se jim velice líbila a často se dožadovaly i něčeho jiného, než pouhého vození. Budulínek nikdy nedokázal prosícím děvčátkům odepřít jejich potěšení a vždy jim za drobný obnos plně vyhověl. Uspokojené holčičky pak nadšeně vyprávěly svým kamarádkám o Budulínkově umění. Brzy se stal Budulínek velice populární. Pověst o něm postupovala od jedné mateřské školky ke druhé. Učitelky své svěřenkyně varovaly před putujícím nebezpečím. Bylo to ale marné a svým varováním jen dělaly Budulínkovi reklamu. Učitelky byly rozhodnuté věnovat Budulínkovi své tělo. Tvrdily sice, že tak chtějí ochránit své malé svěřenkyně, ale všichni věděli, že se jedná jen o neukojený chtíč. A tak se často stávalo, že nejprve Budulínek obsloužil delegaci učitelek, a pak se plný energie věnoval jejím svěřenkyním. Varování ani chtivost učitelek evidentně nemohly zabránit Budulínkově pedofílii. Navíc znal znamenitou fintu, jak se dostat malým adeptkám sexu pod sukénky. Stačilo, aby svým medovým hlasem začal dívenkám říkat: "Děvčátka, koťátka otevřete svoje vrátka, jen tři prstíčky vám tam strčím, hned vás všechny rozdivočím." Na ta slova holčičky strhávaly rychle své kalhotky a široce rozevřené nabízely své žhavé studničky k ohřátí Budulínkových neposedných prstíků. Budulínek byl zkušený prasák, a tak nikdy nezůstalo jen u prstíčků. Dívenky neprotestovaly, ale naopak to po něm vyžadovaly. A tak se stalo, že během dvou let nebylo v království ani jedné panny. Respektive zbyla jen jedna jediná. Byla to královská nafukovací pana, se kterou si pan král zpříjemňoval své panování. Nedostatek panen měl jeden hrozný důsledek. Když totiž pohádkovou monarchii navštívil zlý drak Hulín, nebylo mu co nabídnout. Takové zanedbání pohostinnosti draka velice rozlítilo. Brzy se dozvěděl, že za všechno může Budulínek, a tak se rozletěl za ním. Co se stalo při setkání Budulínka s drakem nevíme, jisté je jen to, že Budulínek přišel o svou pýchu a drak se udusil. Zručný truhlář sice bývalému donchuánovi vyrobil věrnou kopii v nadživotní velikosti, ale úspěch u dívek a žen byl nenávratně pryč. Jen málokterá se nechala oklamat jeho šidítkem. Dřevěných náhrad měly dívenky doma spousty. Ony vyžadovaly pravé a nefalšované ztopořené maso, některé dokonce i sado-maso. Netrvalo dlouho a Budulínek umřel hlady. Inu tak už to v pohádkách bývá, sláva předchází hlad.

Pohádka se mi tak zalíbila, že mi pak sestřička musela podobné bajky vyprávět každý den. A tak jsem si postupně vyslechl O víle Análce a motýlu Onanueli, O Červené Kundulce, O hajném Robertkovi a jelenu Povětrníkovi, O ptáku Ohniváku a O třech zlatých pyjích děda Všemrda. Dále ještě musím zmínit tyto nevšední příběhy: Zaprodaná nevěstka, Pana a otvor, Princ Jebaja, Don Pichot, Princ z Pervezie, Lord z Fuckinghamu, Mrdáč. Celkem roztomilý byl též Spejbl a Kurvínek. Také na vyprávění o Maxipsu, který šukal jako fík jsem dlouho nemohl zapomenout. Nejčastěji mi však vyprávěla pohádku O dlouhém, širokém a věčně tvrdém, asi to byla její nejmilejší. Po pohádce jsme si zkoušeli přehrát některé zajímavé pasáže. Vše pak vždy končilo divokou mrdanicí. Naše idylka jednoho dne skončila, neboť moje sestřička odjela na stáž do Mrdánska. Její nástupkyně byla sice velice atraktivní, bohužel nejevila žádný zájem o sexuální hrátky. Byla to pěkná bestie a vyloženě si se mnou pohrávala. Schválně nosila stejnokroj o tři čísla menší, a tak nádherné obliny jejího těla nebyly k přehlédnutí. Její kraťoučká a průsvitná sukénka nedokázala její zadeček zahalit, ale naopak jen dráždila naší fantazii. Její kalhotky, pokud si je omylem vzala, byly neuvěřitelně zaříznuté do masa. To mě jednou tak vyrajcovalo, že jsem se neudržel a poplácal jsem ji po zadečku. Ta mrcha mě však okamžitě nahlásila primáři. Ten mi pak za trest předepsal studené koupele. Takové jednání žádalo po pomstě

Jelikož jsem na to bohužel nestačil sám, domluvil jsem se s pacientem Rektumem Dobývačným a hned druhý den jsme přikročili k činu. Ukázali jsem té fifleně, zač je toho loket. Nenápadně jsem propašoval Rektuma na můj pokoj a on se schoval pod mou postelí. Nemuseli jsme čekat dlouho, za chvíli přišla sestřička a podávala mi teploměr. Schválně jsem dělal nemotoru a teploměr upustil. Když se sestřička sklonila pro teploměr, překvapil ji pod postelí schovaný Rektum. Popadl ji za ruce a pevně držel. Já jsem jí bez zaváhání strhl kalhotky a narval sem jí tam ruku až po loket. Brzy to ho měla po krk. Po počátečním překvapení se však rychle začala orientovat v nastalé situaci. Brzy bylo jasné, že mě před tím jenom dráždila. Ta mrcha dobře věděla, jak to musí skončit. Byla to pěkně zkušená kurva. Ještě že jsme na ní byli dva. Když Rektum uviděl, že se ta darebnice vůbec nebrání, pustil jí a začal se pilně věnovat jejím nádherným kozičkám. Podobnou masáž vemen jsem naposled viděl v instruktážním filmu ministerstva zemědělství "Jak správně dojit". Pak jsme nasadili svá beranidla a využili pohostinnosti obou jejích dírek současně.

Večer se u mě na pokoji zastavil Rektum a začali jsme rozebírat náš dopolední úspěch. Vtom se otevřely dveře a do pokoje vpluly dvě sestřičky. Byla to naše známá a její kolegyně. Ta druhá sestra byla její pravá sestra. Naše favoritka zapnula magnetofon a začala se vlnit v bocích. Druhá se k ní okamžitě přidala. Chvilku jsme nechápali o co jim jde. Ale jakmile si při tanci pomalu začaly rozepínat knoflíčky uniformy, hned jsme uhodli, že naše klacky dlouho zahálet nebudou. Po krátké striptýzové show na nás vyšpulily své nádherné mušličky. Vyzývavě se nás zeptaly, jestli jim nechceme píchnout injekci. A protože naše stříkačky už byly dávno připravené, vrhli jsme se rychle do práce. Naordinovali jsme jim oběma několik koňských dávek. Naše injekce se činily o sto šest, a tak děvčata dostávala dávku za dávkou. Bylo milé pozorovat, jak jim medikament stříká z uší. Nakonec jsme jim nechali olíznout naše jehly. Ta menší byla asi ještě mladá a nezkušená, protože jí ještě teklo mléko po bradě. Překvapila mne i tím, že vykřikla: "Jak k mrdu, tak k prdu" a při každém přiražení se mohutně usrala, což bylo koneckonců příjemné zpestření. Musím přiznat, že mne tím zcela omámila.

Jen co sestřičky zmizely a Rektum odešel na svůj pokoj, objevila se ve dveřích MUDr. Holá. Hned jsem poznal, že na pokoj nepřišla jenom náhodou. Věděla o mně, že jsem sexuální zvrhlík, a tak mě přišla požádat o jistou intimní záležitost, kterou by se jinak styděla prezentovat. Po chvilce jejího povídání jsem zjistil, že ji trápí její příjmení. "Víte, já se jmenuji Holá, ale když se svléknu, tak se mi muži začnou strašlivě smát. Většinou pak k tomu hlavnímu ani nedojde. Vy jste starý sprosťák, vy mi určitě pomůžete." "Nechápu jak se vám můžou chlapi smát? Vždyť jste pohledná ženská. Já sám mám velkou chuť vás pořádně přeříznout." "Jen neříkejte nic dopředu. Ještě jste mě neviděl nahou," řekla a začala obnažovat své tělo. Pak se na chvíli zarazila a řekla: "Slibte mi, že se mi nebudete smát." "Nebudu," přislíbil jsem rychle, neboť z její košilky vykukovala nádherná ňadra. Uklidněna mým ujištěním pak pokračovala v svlékání. Nechápal jsem co na ní může být směšného. Její tělo bylo bez jediné chybičky. Brzy přede mnou stála jen v kožených kalhotkách, které byly čímsi napěchovány k prasknutí. Chvilku zaváhala, ale pak zřejmě dospěla ke konečnému rozhodnutí. Prudkým pohybem ze sebe strhla kalhotky. Málem jsem vyprskl smíchy. Něco takového jsem ještě neviděl. Z jejího rozkroku na mě vykoukla pravá vesnická beranice. Její kunda byla tak chlupatá, že vůbec nebylo vidět, kde nechal tesař díru. Ale s tímto problémem jsem si věděl rady. Vzal jsem ze stolu skalpel a po pár tazích již dělala čest svému příjmení. Její odhalená píča se na mě jen smála a její zduřený poštěváček přímo vyzíval k prozkoumání jejích dutin. Rozhodl jsem se, že to vezmu s rozběhem. Abych její přirození lépe zaměřil, vykreslil jsem jí mezi nohy svým kundafixem, který pro podobné příležitosti nosím pořád s sebou, pěkný záměrný kříž. Tyčil se okolo její obrovské rozevřené kundy, až z něj šel strach. Dovedu si představit, odkud asi pochází přísloví "bát se jako čert kříže".
Rozběhl jsem se a pln energie jsem do ní zasunul svého divocha. Divoká šoustačka však nestačila ukojit její dlouhodobý sexuální půst, a tak jsem pokračoval v dráždění rukou. Nejprve se jí to líbilo, ale pak začala protestovat, abych si sundal prstýnek. "To jsou hodinky," odvětil jsem. Brzy se má ruka unavila, ale doktorka evidentně ještě neměla dost.. Vyndal jsem proto ruku, zarazil jsem tam nohu. Poté, co jsem si prošlapal cestičku, jsem si trochu zdříml. Po chvíli jsem zaslechl jakýsi zvuk z jejího lůna a to mne probudilo. Zjistil jsem, že nemám své hodinky s mnoha melodiemi. Z kundy MUDr. Holé byl rázem Juke-box. Zasunul jsem penis a přiložil jsem ucho na břich, pak jsem jemnými pohyby žaludem naladil můj nejoblíbenější hit - Vstávej semínko holala, bude z tebe mrdala. Z doktorky se stala pouťová atrakce. Po špitále se rychle roznesla zpráva, že šuká jako hodiny. Všichni chlapi z celé nemocnice stáli před její ordinací, aby s ní mohli strávit příjemnou hodinku. Brzy se z nemocnice stal hodinový hotel. MUDr. Holá si mé hodinky velice pochvalovala, neboť díky nim se její cyklus stal neuvěřitelně pravidelným. Bodejť by ne, když byl řízený rádiem. Avšak nejhorší bylo, když vypadl signál, to pak menstruovala klidně i půl roku.

Příští den byla vizita. Do mého pokoje vešel primář a za ním dvacet studentek medicíny. Primář Kolík se postavil k mé posteli a vybraná studentka začala předčítat můj chorobopis. Primáři přitom svítily oči jak poševní lampičky. Bylo jisté, že na mě má něco připravené a teď se v duchu obírá odměnou od starostky. Konečně studentka přečetla to, co chtěl slyšet. Přerušil ji a sám se ujal slova.
"Tak vy jste prý sexuálně neukojitelný. No, to by jsme se na to podívali. Nikdo není sexuálně neukojitelný. Ostatně sám se o tom za chvilku přesvědčíte. Tyto dívenky vám dokáží, že vás plně uspokojí, naopak to budou ony, kdo bude sexuálně nenasycen. Nechci se chlubit, ale mají můj erotický výcvik."
Pak kývl na dívky a ty se začaly svlékat. V pokoji to vypadalo jak v dámské šatně. Bylo to silně vzrušující. Primář si chtěl poplácat jeden obzvláště pěkný zadeček na druhé straně postele, a tak se hluboce naklonil přes mé tělo. To neměl dělat. V té chvíli totiž praskla guma u mého pyžama a můj ztopořený úd prudce udeřil primáře do čela. Ten se omráčený sesul k zemi. Nebyl však čas starat se o to, zda si neublížil, neboť v té chvíli na mě skočila první rozdivočelá medička. Byla to japonská studentka, která mě chtěla zlikvidovat pomocí sexuálního harakiri. Jen co jsem pyjem odvrátil její rozdivočelou kundu, vrhly se do boje všechny její kolegyně. Rozpoutala se divoká mrdanice, jakou svět ještě neviděl. Sodoma a Gomora byly proti tomu jen námětem pro neškodný dívčí románek. Šukal jsem o sto šest, ale dívky nejevily známek únavy. Přeci jen byly dobře trénované. V té chvíli se primář probral. Rychle obhlédl situaci a s vítězným úsměvem se postavil do kouta. Byl si zcela jist mou porážkou. Nemohl jsem připustit, aby se ten úlisný starostčin mazánek radoval z mé prohry. Sebral jsem poslední sily a vrhl jsem se znovu do akce s takovou vervou, až jsem sám sebe překvapil. Mrdal jsem jak bodnutý včelou. Pokoj se stal sexuálním bojištěm, kde se bojovalo těmi nejstrašlivějšími zbraněmi. Útok a zteč. Útok a zteč. Ale dívky byly též velmi odvážné bojovnice. Bez zaváhání se vrhaly před mou tarasnici a prožívaly tak jeden orgasmus za druhým. Při jednom mém útoku se nečekaně ozvalo:
"Božínku, co to děláš. Ty jsi ale divoch."
To jsem jen v zápalu boje natrhl primáři prdel. Boj ještě chvíli pokračoval, ale brzy bylo vidět, kdo je zde pánem. Dívky pomalu odpadávaly a z jejich pohlavních otvorů se kouřilo. Pokoj byl naplněn vůní spáleného masa. Primář byl výkonem svých svěřenkyň evidentně zklamán. Také starostka jistě nebude nadšena. A navíc ještě během boje zjistil, že se mu velmi líbí pravá chlapská láska a litoval, že to zjistil až teď. Zatímco mu nejmladší medička přikládala na prdel rycinové obklady, uznal svou porážku a dokonce mi povolil vycházky. 
"Ještě se uvidíme, cukrouši," řekl a odešel.
Myslel jsem že mám vyhráno, neboť primář se mi již nebude mstít. Bohužel se vše vyvíjelo trochu jinak. Starostka si vzala Kolíka pořádně do práce a všechno jeho buzerantství mu vytloukla z hlavy. Naopak mu znovu naočkovala nenávist k mé osobě. A tak primář vysedával ve své pracovně a přemýšlel jak se mi dostat na kobylku. Mezitím jsem však mohl využívat slasti z povolených vycházek. Hned ta první byla přímo senzační.


Jelikož už jsem byl sytý pravidelného šukání se sestřičkami, rozhodl jsem se, že si mé tělo zaslouží lepších výkonů, a tak jsem se vydal do erotického klubu Nirvána, který byl považován za nejlepší v kraji. Cesta do města vedla přes les, a proto jsem se zastavil za veverkou Emilkou. Zrovna vyspávala po divoké mrdanici s jezevcem Pepkem, a tak si ani nevšimla, že jsem si jí strčil do kapsy. Měl jsem s Emilkou jistý plán. Už jsem se celý těšil. Přidal jsem do kroku a brzy jsem se ocitl ve městě. Nechtěl jsem jít do bordelu nepřipravený, a tak jsem požádal jednu pohlednou ženu, zda by si se mnou nezasouložila. Krasavice si ale jen znechuceně odplivla a rychlým krokem se ode mne vzdalovala. "Když to nejde po dobrém, tak to půjde po zlém," řekl jsem si a vydal jsem se za ní. Brzy jsem ji dostihl a zatáhl do jednoho průjezdu, kde jsem jí brutálně znásilnil. Dívka se bránila a křičela, ale můj vybuzený chtíč nešlo zastavit. Strhl jsem z ní šaty a napěchoval do ní můj bodák. Začala se prudce zmítat, ale to jen zvýšilo mou agresivitu. Celkem rychle jsem dosáhl vyvrcholení a dívka mi klesla k nohám. V tom okamžiku dorazily na místo dvě policistky, které na místo přilákal řev mé oběti. Byla to sehraná dvojka. První z nich se vrhla ke mně a začala mě divoce kouřit. Druhá ze sebe servala šaty a začala se věnovat zneuctěné krásce. Asi to moc dobře uměla, neboť dívka za chvíli začala vzdychat blahem a sama po policistce požadovala zasunutí obušku. Strážkyně pořádku její výzvu okamžitě uposlechla. Její kolegyně mě mezitím vykouřila. Pak i ona odložila uniformu a požadovala svůj díl uspokojení. Důkladně jsem jí ohobloval a nakonec jsem jí náležitě vystříkal zadeček. "Byl to dobrý trénink," pomyslel jsem si a pokračoval jsem dál v cestě do erotického klubu.
Cestou jsem se stavil na veřejných záchodcích, kde jsem potkal zajímavého človíčka. Hned jak mě spatřil, začal na mě volat, že je kouzelník a že mi ukáže kouzlo. To mě zaujalo a nechal jsem si kouzlo předvést. Ale už po úvodní formuli: "Anál na prach, anál na prach," jsem se dovtípil o co mu jde, a tak jsem raději utekl.

Jen co jsem vstoupil do bordelu, vrhla se ke mně jedna z dívek. Byla celá nahá jen přes prsa měla šerpu s nápisem: "Já jsem miliónová holka". Vzápětí se na mě vrhla i ostatní děvčata. Než jsem se stačil rozkoukat, byl jsem nahý pod hromadou dívčích těl. Co vám mám povídat, byla to mrdačka za všechny peníze. Od těch dob, nedám na desetiboj dopustit. Jen co jsme si všichni vybili své vášně, odtáhla mě Miliónovka do svého pokoje. Teprve tam jsem se dozvěděl, že jsem milióntý zákazník, a tak mi s děvčaty připravila speciální přivítání. Pak si lehla na postel, roztáhla nohy a řekla: "Pojď ke mně, brouku. Můžeš si se mnou dělat, co chceš." Odolal jsem pokušení okamžitě se na ní vrhnout. "Nepospíchej, Zlato, i já mám pro tebe překvapení," řekl jsem a začal jsem prohledávat hromádku svého šatstva. Brzy jsem našel, co jsem hledal. Vytáhl jsem Emilku a dřív než se stačila rozkoukat, jsem jí narazil na můj ztopořený úd. Emilka překvapeně zapískla, zatímco Miliónovka se začala šíleně smát. "Chlupatý kondom, to jsem ještě neviděla. A jak mu září očička," vyrážela ze sebe v záchvatech smíchu. Smála se tak ukrutně, až se její tělo zmítalo v divoké křeči. To rozvlnilo její melouny, až jsem dostával mořskou nemoc. Mé tělo se dožadovalo nové dávky splašených hormonů. Nezaváhal jsem a skočil na rozbouřenou postel. Zatímco jsem se věnoval nádherným bobulím, přisunul jsem svého chlapáka k její kundičce. Emilka se mezitím vzpamatovala z prvotního šoku a výtečně se zorientovala v nastalé situaci. Vyplázla svůj hbitý jazýček a s důkladností sobě vlastní začala prostitutce olizovat jeskyňku. Ta začala přímo vrnět blahem. Něco takového ještě nezažila. Po chvíli dráždění se však její tělo začalo dožadovat něčeho pořádného. "Nechej toho šaškování a koukej šukat jak ti čurák narost," poručila a já jsem její rozkaz uposlechl. S radostným výkřikem: "A mám to zadarmo," jsem zarazil Emilku hluboce do jejího pohlavní rokliny. Posléze jsem začal s pravidelnými, stále se zrychlujícími pohyby. Snažil jsem se mezi každým přírazem svého chlapáka vytáhnout z kundičky, aby se mohla Emilka nadechnout. Blížilo se vyvrcholení. Vytáhl jsem svůj pyj a chtěl jsem Emilku před posledním číslem sundat. Bohužel už jsem to nestihl. Špatně jsem odhadl sílu mého vzrušení. Z mého pyje vytryskl mohutný gejzír spermatu a přesto, že se všemi drápky držela, byla Emilka prudce vystřelena z mé startovací rampy. Výtrysk byl tak silný, že se veverka doslova roztříštila o strop.
Jelikož všechny mé další vycházky probíhaly v obdobném duchu, nemá cenu je zde podrobně rozebírat. Skutečné zájemce bych rád odkázal na svoji známou publikaci "Jak promrdat všechen volný čas"

Zatímco jsem si takto užíval, můj konec se neodvratně blížil. Primář Kolík po dlouhodobém vysedávání v kanceláři konečně přišel na způsob, jak se mi pomstít. Jak mohl vymyslet něco tak drastického, to dodnes nechápu. Dal na můj pokoj přestěhovat frigidní pacientku Leu Pyskatou. Pyskatá byla nejkrásnější ženská, kterou jsem kdy viděl, avšak její sexuální chladnost bohužel dosahovala mínus tří Kelvinů. Její krásná postava ve mně vzbuzovala nevídané sexuální touhy, ale narážel jsem na neproniknutelnou bariéru chladu a nezájmu. Na mé sexuální narážky reagovala slovy: 
"Vyliž mi." 
Nenechal jsem se odradit a pokračoval jsem v rozhovoru:
"A co ti mám vylízat, roztomilá šťabajzničko?"
"Třeba tu mou píču, ten kus prochcanýho masa."
Trochu mě překvapilo její výrazivo, ale přesto jsem to považoval za výzvu, kterou je třeba využít. Zručně jsem jí stáhl kalhotky a pustil se do lízání. Nebylo však znát, že by jí to sebeméně vzrušilo. Ležela na posteli s roztaženýma nohama a nevzrušeně si dál četla své Leo. V četbě nepřestala ani když jsem ji náležitě ošukal. Bylo to poprvé, kdy jsem se setkal s takovým nepředstíraným nezájmem. Moje sebedůvěra byla poprvé v životě otřesena. Přesto jsem to nevzdal a každý den jsem podnikal pokusy tuto horu ledu zdolat. Přestože jsem jí projel všechny otvory nedočkal jsem se ani vzdechu, natož milostné spolupráce. Zkusil jsem vyhledat pomoc v odborné literatuře, ale přesto, že jsem jí podle příručky Science Fikn vědecky přefiknul, nevzbudilo to v té apatické krásce žádný milostný ohlas. Jen to znechuceně komentovala slovy: "Když to neumíš, tak mi ten svůj ocásek mezi nohy nestrkej. Je to zbytečná ztráta času." Takový neúspěch mě příšerně ničil a začínal jsem mít problémy s erekcí. Když to na mě konečně zas přišlo, vyrazil jsem naposledy do akce. Zkusil jsem na ní nasadit nejtěžší kalibr. Vytáhl jsem svého macka a strčil jí ho skoro pod nos. Sice mě trochu škrábal její neoholený knírek, ale to jen utužilo mojí erekci. S pacientkou to však ani nepohnulo a jen si mým čurákem pořádně vypucovala zuby. Orální masáž mě vybudila a nevídanému výkonu. Řekl jsem si teď nebo nikdy. Nasadil jsem svůj kolík do její broskvičky a začal náležitě vibrovat. Jazykem jsem jí masíroval bradavky a rukou pracoval v její řiti. Druhou rukou jsem pak třel její ušní lalůček, kde jsem nahmatal její výrazný erotický bod. Byl velký jak holubí vejce. Bylo vidět, že jsem na správné cestě, neboť odložila své Broučky a začala se na mě upřeně dívat. Její tělo bylo však stále ztuhlé. Ale já to nevzdával a šukal, šukal stále dál. Pořád, já jsem totiž pěkný neřád. Asi po třech hodinách se její tělo začalo zahřívat a v obličeji se jí začal pomalu objevovat blažený výraz. Po dalších dvou hodinách mi dokonce dala ruku kolem krku a po dalších pěti hodinách začala konečně přirážet. Jakmile se do toho dala, byla k neudržení. Musela si vynahradit dlouhodobý půst. Takže mě čekalo dalších deset hodin zuřivé šukanice. Slezl jsem z ní úplně vysílený. Zatímco na ní bylo vidět, že se jí šukání začalo líbit a ráda by si dala ještě, já jsem neměl na erotiku ani pomyšlení. Zcela vyčerpaný jsem usnul. 
Probudil jsem se s kundou i nosu. Rozrajcovaná pacientka se dožadovala dalších orgií. Mně se však do žádných sexuálních hrátek nechtělo. Prožitý zážitek mě úplně sexuálně vyřídil. Kdykoliv na mě přišly erotické touhy, vzpomněl jsem si na prožitou hrůzu a můj malý mazlík při tom zcela vyměkl. Přestal jsem myslet na sex a raději jsem se věnoval sbírání známek. Byl jsem vyléčen, a tak mě propustili domů. Tím tento deníček končí.

Musím jen ještě zmínit, co se stalo s některými postavami příběhu. Doktorka Holá dostala cenu Gramy za skladbu Hodinka sexu. Z Ley Pyskaté se stala nejslavnější porno hvězda. Z mého syna Bedřicha se stal známý homosexuál a posléze i prezident Spojených států Amerických. Ze sestřenice Gábinky se stala tisková mluvčí automobilky Renault. Dokonce dosáhla toho, že fotka jejího přirození se stala novým firemním logem. Nejvíce na nastalé situaci vydělal primář Kolík. Díky jeho pomstychtivosti se mu podařilo vyléčit dva pacienty, kteří byli považováni za nevyléčitelné. Brzy byl nominován na Šoustalovu cenu za jedinečnou sexuální anállízu, a tu pak posléze i dostal. Oženil se starostkou a začal s ní pěkně vymrdávat.

doctor H + Neutron B + Honza M


Literární poklesky

Hlavní stránka