Chabařovice fest 4

pohled notorika Libora z Nového Boru

8.4.2008 zkopírováno z www.aquasilentia.cz 


Tak jsem se zase jednou dozvěděl, že má být koncert v Chabařovicích, což je akce, kterou si nikdy nemůžu nechat ujít. Pro velký zájem jsme uspořádali masový zájezd i od nás z Nového Boru. Koncert měl začít už v 16:00, ale my jsme nějak nejeli, tak na nás pořadatelé počkali.
Vše vypuklo až v 17:39:54, kdy nastoupili sice slavní, ale hrozně vyměklí Disharmonici. Parket byl téměř prázný, jen uprostřed ležel Čestmír s nějakou podivnou ztripovanou dívčinou.
Po nich však jako déšť z čistého nebe spustila ostravská Aqua Silentia se svým zdrcujícím punkem a texty, u kterejch můžou Sranci jen blednout závistí, protože mají i nějakej smysl. Nývlt byl úplně na sračky a Čestmír byl píča, ale jinak to byla docela dobrá pařba, i když Zmije vytuhla v 8 hodin a Pepa jí musel držet, aby nepadla na držku.
Po vydařené Aquě zase zklidnila situaciděčínská kapela Destroy Self.
Pak konečně nastoupila největší hvězda večera, ústecká Houba, nejvĚštší to legenda punku od dob Telexu a HNF. Celý kotel ožil.
Pak měl začít hrát Šanov, ale nějak se jim nechtělo, tak místo nich zahráli F.S. z Teplic, ale Šanov je Šanov.
Pak si už nikdo z Boráku nic nepamatuje, ale ještě hráli No a čo, který jsme viděli, pak ráno a ještě měli hrát Průser a DV 12, ale to už dnes nikdo neví, jestli hráli. Vydařený koncert jsme zakončili nocí u Houby v Ústí nad Labem a ranní návštěvou nádražní restaurace.
Libor

Napsali o Disharmonicích

Hlavní stránka