Časté dotazy

Zde naleznete odpovědi na nejčastěji pokládané dotazy, takže se nás ptejte raději na něco jiného. :-)


Dotaz: 
Otázka typ 1: Proč hrajete tak dobře? Naše kapela XY je z toho deprimovaná, že nedokáže zahrát to, co vy. 

Odpověď:
Nic si z toho nedělejte. I kdybyste hráli až do smrti, tak jako my to prostě nezahrajete. Disharmonici jsou jedineční a nikdo, tím méně hudební skupina, se s nimi nemůže rovnat. 


Dotaz:
Otázka typ 2: Ohromně miluji PaKiho (ToKiho) pro zralý věk a zkušenosti, nebo Banja pro jeho kultivovaný tichý projev, potažmo Doctora pro melodickou přesnost, případně Spoka pro urostlou postavu. Co s tím mám dělat?

Odpověď:
Takovéto e-maily nám nejčastěji chodí od lidí typu Monica Belluci, Ivana Trump (zejména po rozvodu), traktorista Evžen (největší hustota dopisů po hluboké orbě s předradličkou) nebo lady Diana (ta se hodně rozepsala zejména poté, co ji královská rodina naučila psát a ještě víc po smrti). 
Nijak se vám nedivíme, že jste se do nás zamilovaly, protože nás jak někdo vidí, bere do ruky hůl a hned se do nás zamiluje. Jsme už takoví a s tím nic neuděláte. Jsme prostě skromní a dokonalí.


Dotaz:
Otázka typ 3: Proč hrajete tak málo skladeb pro nás, příznivce Daniela Půlky, Ilony Csáklé, bratří Medvědů, Black Milk nebo Leony Machálkové?

Odpověď:
Protože tyhle nuly nás nezajímají. 


Dotaz:
Otázka typ 4: Co vás vede k tomu, že hrajete?

Odpověď:
Samozřejmě nehrajeme pro peníze. Hrajeme pouze pro pocit dobře vykonané a dobře honorované práce. Peníze v tom opravdu nehrají žádnou, a už vůbec ne podružnou roli. Vůbec nechápeme, že nějaká kapela může třeba hrát pro peníze a navíc za tak málo.


Dotaz:
Otázka typ 5: Proč na vás stále chodí takové davy posluchačů?

Odpověď:

A víte, že ani nevíme. Nejspíš to bude našimi skvělými texty a zejména tím, že jim v tom pekelném rámusu na koncertech není rozumět. A také svoji roli sehrála i ta skvělá hudba, která dohání slabší povahy k šílenství a silnější na pivo. 

Ale možná by bylo jednodušší se všech pěti posluchačů zeptat osobně, proč chodí. 


Dotaz:
Otázka typ 6: Proč pořád hrajete v Liverpoolu, Bruselu, Barceloně, Tokiu a u nás v Horním Brodu nad Botičem jste už dva měsíce nehráli?

Odpověď:
U vás na nás přišlo příliš mnoho diváků. Pořadatel se toho zalekl a rozhodl se nás příště raději nezvat. 


Hlavní stránka