Nahrávky

Přehled otřesné hudební produkce Disharmoniků.


Dinopunk

Dinopunk - v roce 2020 si někdo z Disharmoniků vzpomněl, že se dá nahrát album. Stihli jsme to nahrát dřív, než jsme to zase všichni zapomněli.


Vyšší disharmonická

Vyšší disharmonická - v letech 2009 a 2010 Disharmonici usoudili, že nic jiného než nové album si naši fanouškové nezaslouží.


Never Ending Sorry

Never Ending Sorry - v srpnu a říjnu roku 2009 Disharmonici vydali album, aby zkazili další generaci.


Mlčení kachňátek

Mlčení kachňátek - v srpnu roku 2000 natočili Disharmonici 28 písniček. Nikdo dodnes neví proč. Nikdo je o to nežádal.


Struny na ulici 1994 - 1998

Struny na ulici 1994 -1998 - folk a Disharmoniky pohromadě můžete nalézt jen na této kazetě. Nemožné se stalo skutkem!
Disharmonici na folkovém festivalu Struny na ulici zapůsobili tak silně, že nebylo možné vydat kazetu, na které by chyběli, přestože se někteří lidé o to velmi snažili. Vydal Avik v roce 1998.


Plzeňská scéna a okolí

Plzeňská scéna a okolí - šílenosti plzeňských i neplzeňských kapel. Nebojte se. Disharmonici jsou skutečně nejhorší ze všech. Ostatní skupiny jsou bohužel poslouchatelné. Vyšlo v roce 1997.


Monarchy In The CZ

Monarchy In The CZ - nový výtrysk hudebního neumětelismu, který byl natočen 22 - 24. července 1997. Dalších 30 písní, ze kterých vás bude bolet hlava.


No coment

No comment - obsahuje příšernosti, které spáchali doctor H a Banjo v roce 1995. 30 skladeb, které neomráčily svět. Hudební kritici se o tomto albu vyjadřují s opravdovým opovržením. Ostatně co čekat od jedné španělky a dvou falešných hlasů?


Poznámka : Uvedené nahrávky (mimo Strun na ulici a Plzeňské scény) si můžete objednat e-mailem na kontaktních adresách. Ceny u nás jsou 100 Kč za nahrávku plus poštovné - pokud to nepřevezmete osobně. Je to doporučená zásilka na dobírku u České pošty - mrkněte na pošťáckej ceník...).
Občas jsou nahrávky k dispozici i na koncertech skupiny Znouzectnost.


Hlavní stránka